Nye produkter

[06.06.2009]

Vi kan nu tilbyde to nye velsmagende økologiske mineral sliksten med melasse. Det drejer sig om henholdsvis Organyx Plus og Scotmin Organic.

Yderst velsmagende sliksten med vigtige mineraler, som er vigtige om sommeren, for både kvæg og får, til at øge omsætningen af græs. Vores nye mineral sliksten indeholder store mængder økologisk melasse, som øger lysten til indtagelse hos dyrene.

Læs mere om mineral sliksten her »

Bestilling​

Bestilling af vores produkter kan ske via:​

Telefon: 75 38 25 10

E-mail: info@ks-specialfoder.dk

Eller ved at udfylde formularen herunder.​

Mineraler og mælkeerstatninger i hele paller leveres indenfor 14 dage efter bestilling, mens enkelte sække mælkeerstatning leveres fra dag til dag. På samtlige ordrer tilbyder vi en betalingsfrist på fakturadato + 20 dage. Ved betaling efter forfaldsdato beregnes et gebyr på 1% rente pr. påbegyndt måned.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​KS Specialfoder ApS

Vesterled 49, 6650 Brørup

Telefon: 75 38 25 10

E-mail: info@ks-specialfoder.dk

Persondatapolitik